KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15154221
nr 1515 4221
Blandteknik
Jscek Sowicki komposition. Signerad, daterad -90. Blandteknik, bildmått: 56x75 cm, yttermått inklusive ram: 76x94 cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
700 kr
måndag 16 januari 2023
kl 19:30:57
14/1 19:42:15